Cole’s Speeder Car

649 ден Со ДДВ

Децата од предучилишна возраст ќе обожаваат да пресоздаваат сцени од Prime Empire со лесниот за изградба сет на LEGO NINJAGO Cole’s Speeder Car!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71706 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands