Cole’s Dirt Bike

1.629 ден Со ДДВ

Децата ќе обожаваат да пресоздаваат сцени со сетот Cole’s Dirt Bike и да создаваат свои приказни со 3 минифигури со ликовите од Lego Ninjago, Кол, Каи и Пиро.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70672 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands