Cocomelon – Figura asst

559 ден Со ДДВ

Во овие преслатки пакувања изнанадување ќе најдете по една фигура инспирирана од популарните и едукативни ликови на Cocomelon. Вплови во авантурата со ликовите на Кокомелон – Џеј Џеј, ТомТом, ЏоЏо, Коди, Нина! Од оваа колекција секоја фигура ви овозможува да ги движите рацете, нозете и вратот!

На залиха

Спореди