Cocomelon – Family and Friends set

1.999 ден Со ДДВ

Овој симпатичен сет со 6 фигури е инспириран од популарните и едукативни видеа на CoComelon на YouTube! Гледајте го вашиот мал обожавател на CoComelon како си игра со популарните ликови, Џеј Џеј, ТомТом, ЏоЏо, Коди и Нина! Овој детален сет вклучува 2 фигури на JJ, една во комбинезонот и една во неговата омилена маица за бебиња ајкули!

На залиха

Спореди