Clemmy – Сет со коцки

949 ден Со ДДВ

Меки, гумени Clemmy коцки од различни, весели бои погодни за мали деца на возраст од 6 до 18 месеци. Дозволете им на вашите малечки да развиваат моторни вештини и имагинација преку игра и креирање. Тие придонесуваат за прецизност и концентрација и ги учат децата да ја забележат големината на предметите по големина и боја, и придонесуваат за развој на фини моторни вештини. Коцките се направени од нетоксичен материјал погоден за безбедна игра на децата.

На залиха

Спореди
SKU: CLEMY14706 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni Baby