Clementony Baby Happy Animal

1.999 ден Со ДДВ

Забавниот ракун и неговите нежни пријатели од шумата формираат мека спирала за колички, за да го забавуваат детето благодарение на различните материјали и тропањата во приврзоците. Слатката верверица има мека опашка со ефект на крцкање, ежот има ефекти во стомакот, а малата птица има ѕвонче во себе. Стимулира рачни вештини, визуелна и аудитивна перцепција.

На залиха

Спореди
SKU: CLEMY17320 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni Baby