Clementoni Pool Along Charlie

1.999 ден Со ДДВ

Преслатко кутре за влечење, ќе стане нераскинлив соиграч на вашите најмлади деца. Ова кученце ќе ужива и ќе се забавува додека оди, благодарение на споеното тело и нозете кои се движат. Додека се движи, слаткото мало кутре емитува забавен звучен ефект. Ја развива сетилната перцепција, физичката координација и имагинацијата на вашите деца.

На залиха

Спореди