Clementoni Baby – Колички

999 ден Со ДДВ

Комплет од 4 забавни возила: автобус, камион, автомобил и мотор. Може да играте и да се забавувате поставувајќи ги едни на други, или да ги вметнете едни во други.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLEMY17111 Категории , ,
Бренд:: Clementoni Baby