Cinderella’s Royal Carriage

3.199 ден Со ДДВ

Волшебство и авантура ги чека љубителите на Пепелашка со овој сет за градење Cinderella’s Royal Carriage. Сетот содржи фигури на Пепелашка и на самовилата, фигура на Гас Гас, 2 фигури на коњи и прекрасната кочија која се претвара од тиква за пепелашка да пристигне на време на балот..

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG43192 Категорија