Chevrolet Camaro ZL1 Race Car

1.249 ден Со ДДВ

Трка за победа со LEGO Speed ??Champions Chevrolet Camaro ZL1 Race Car, со мини-фигура кокпит со прилагодлив кафез, предно стакло што се отстранува и тркала со бандажи со бренд Chevrolet Camaro. Оваа забавна играчка за трки со автомобили доаѓа со минифигура на тркачки возач Chevy Camaro и елемент од канистер за гориво за играње сценарија за трки.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75891 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands