Chasing the Joker on a three-wheeler

3.999 ден Со ДДВ

LEGO DC Batman Joker’s Trike Chase сетот содржи иконски автомобили, неверојатно оружје и омилени ликови од филмовите за Batman. Ставете ја акцијата и авантурата на Batman во рацете на младите супер херои со монструмската играчка на три тркала на Joker со одлично оружје и пламен што доаѓа од издувните гасови и ултра кул автомобилот Batmobile. Со минифигурите Batman, Robin, Joker и Harley Quinn, имагинативната игра започнува веднаш.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG76159 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands