Character Packs

299 ден Со ДДВ

Пренесете ја вашата игра LEGO Super Mario на друго ниво со нови карактери! Секој пакет содржи карактер на непријател што може да се изгради. Постојат 10 различни карактери што треба да се соберат. Кого ќе добиете? Отворете го пакетот и дознајте!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71361 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands