Catamaran

3.415 ден Со ДДВ

Идеален за развој на инженерски вештини, овој комплет катамаран Lego Technic 2 во 1 им овозможува на децата да градат, да играат и да се обновуваат, давајќи им вовед во тоа како навистина работат чамците!

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG42105 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands