Catamaran Sea Battle

5.399 ден Со ДДВ

Lego Ninjago Catamaran Sea Battle сетот доаѓа со со 2 катамарани, од кои едниот се дели на 3 чамци, па децата можат да организираат возбудливи судири на море. Вклучува 6 мини фигури од ТВ серијата Ninjago: Island Jay, Island Zane и Island Kai, и нивните непријатели Chief Mammatus, Thunder Keeper и Rumble Keeper, сите вооружени со низа копја, мечеви и штитови за да ја подобрат борбената акција.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71748 Категории , , Ознаки: , , ,
Бренд:: Lego
Brands