Caskets

1.650 ден Со ДДВ

Направете си своја кутија за накит со овој креативен сет. Радоста на овој сет лежи во тоа што им дозволувате на децата да бидат имагинативни, тие можат да ја украсуваат кутијата за накит како и да сакаат, а потоа да ја стават да ја користат во нивната соба.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG41915 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands