Cars 3 – Меморија

449 ден Со ДДВ

Игра на меморија и асоцијација. Целта на оваа игра е да одговара на паровите користејќи ја вашата визуелна меморија. Победник е играчот кој одговара на најмногу парови. 48-те карти се илустрирани со слики од Cars 3.

Нема на залиха

Спореди
SKU: CLE13279 Категории ,
Бренд:: Clementoni