Cargo Train

14.999 ден Со ДДВ

Овој сет на Lego City се одликува со моторизиран мотор со 10-брзински Bluetooth далечински управувач, достапна возачка кабина, кран-вагон со ротирачка и продолжена рака за бум, вагон со контејнер со 2 контејнери и влезен вагон, плус блиндиран камион со отворени врати, и ви forушкар со кафез за отворање ролни и ви lifушки за подигнување. Овој кул комплет LEGO за воз, исто така, вклучува целосна кружна патека со 16 закривени шини, 16 прави шини и прекинувач на пругата со лост, плус контролен центар со скалила и 2 палети што можат да се градат со сметки за пари, елементи за златна шина, скутер за снег и 6 LEGO минифигури.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG60198 Категории , ,
Бренд:: Lego