Captain America: Outriders Attack

1.979 ден Со ДДВ

Моќ во битка против Outriders со моторот на Captain America во сетот LEGO Marvel Avengers 76123 Captain America: Outriders Attack. Овој сет за деца има 4 карактери на Марвел – вклучувајќи и минифигура Капетан Америка со елемент шлем и декорација на костум од тимот на „Одмаздници“ – за да се рекреираат возбудливи сцени од филмовите „Марвел одмаздници“.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76123 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands