Cam Pony Baby gr.2/3

1.599 ден Со ДДВ

Cam Pony Baby е бустер седиште гр.2/3 кое се користи од 15 до 36кг. Ова седиште ви помага безбедно да го возите вашето поголемо дете во автомобилот. Ткаенината е отстранлива и се пере на 30 степени Ц.

На залиха

Спореди
SKU: S153-ASS Категории , , Ознака:
Бренд:: Cam