Cam Idea

4.499 ден Со ДДВ

Idea е столче за хранење од 6 месеци до 3 години (тежина до 15 кг). Карактеристики: – Удобно седиште со мека постава. – Седиштето е прилагодливо во 7 позиции во висина до 20 см. – Прилагодливи ремени со три точки. – Потпирачи за раце за да се придржува детето на седиштето. – Отстранлив послужавник за чистење. – Ремени за прицврстување на обичен стол. – Основа со нелизгачки гумени влошки. – лесен за употреба и лесен за чистење. – Лесно и многу компактно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: S334-219 Категории , ,
Бренд:: Cam