Buggy

749 ден Со ДДВ

Децата кои сакаат играчки за трки можат да направат Баги за теренската авантура, а потоа повторно да ја изградат во тркачки автомобил за уште поголема забава во градење и играње улоги! Оваа играчка Lego Technic 2 во 1 предизвикува фантазија, и нуди бесконечна забава за градење и игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42101 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands