Буцко Пуцко

2.399 ден Со ДДВ

Буцко Пуцко е најгладното прасе во светот. Играта ја започнува најмладиот играч со тркалање на коцките и земање хамбургер од таа боја. * Ако ja нема бојаta, тој круг се прескокнува. На дното е бројка што покажува колку пати играчот ја притиска главата на Буцко Пуцко кога ја храни. И стомакот расте и расте 🙂 Играчот кој успева да го засити прасето толку многу што ќе му пукне каишот – е победник!

Нема на залиха

Спореди
SKU: GA30912 Категории ,
Бренд:: Dexy Co