Bricks on a Roll

2.159 ден Со ДДВ

Специјален лего сет кој обезбедува широк спектар на коцки, форми, очи, тркала и гуми во различни големини. Раздвижете ја вашата креативност и направете ги сите видови возила, од инвалидски колички до коњи со камиони.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG10715 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands