Bricks and Wheels

3.799 ден Со ДДВ

Овој висококвалитетен сет за конструкција изобилува со креативни идеи за градење и игра. Децата исто така можат да го комбинираат со постојните комплети Lego за уште покреативна забава.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG11014 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands