Bricks and Ideas

689 ден Со ДДВ

Овој комплет за почетници е идеален за младите градители и како додаток на постојните сетови на лего. Доаѓа со упатства за градење соодветни на возраста што ќе им помогне на децата да ги отклучат своите креативни вештини за градење. Направете класичен парен воз, пријатна куќа, симпатичен црвен диносаурус или која било играчка што можете да си ја замислите.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG11001 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands