Bricks and Houses

1.649 ден Со ДДВ

Запознајте ги вашите градители почетници со имагинативна конструкција. Децата можат да направат 6 кул места за живеење од овие забавни мешавини на коцки и елементи. Сетот вклучува голема семејна куќа, светилник во светло обоени бои, ледено-бела игла, силен замок, мала куќа, ветерница со ротирачки едра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG11008 Категории , ,
Бренд:: Lego