Brick-built Minions and their Lair

4.179 ден Со ДДВ

Креативен сет за составување што им овозможува на фановите на Minions да го градат својот омилен лик на Minion. Децата можат да ги изградат и Кевин и Стјуарт, а потоа да го обноват Кевин во Боб.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75551 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands