Bracelet giant package

1.999 ден Со ДДВ

Дизајнирајте свои креативни нараквици со овој сет кој се одликува со 5 прилагодливи флексибилни ленти во различни бои кои се украсуваат со шарени коцкички украсени и можност за наоѓање на суперретка, украсена плочка со 5 срца. Комплетот доаѓа во послужавник со разделувачи за сортирање и чување плочките.

На залиха

Спореди