Bowser’s Castle Boss Battle Expansion Set

7.599 ден Со ДДВ

Овој сет за градежни играчки Lego Super Mario се карактеризира со фигури на Bowser, Dry Bones, Boo и Lava Bubble, плус кули со замокот со ротирачки и тресечки платформи. Блок и временски блок и повеќе за возбудлива игра. Децата ќе обожаваат предизвици за прелистување, тресење и балансирање во овој сет за проширување на битката со Bowser’s Castle Boss.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71369 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands