Boomer Bill Barrage Expansion Set

1.980 ден Со ДДВ

Предизвик со брзо вртење со овој сет кој се одликува со спинер со 2 летачки фигури на Boomer Bill и ротирачка платформа со 2 нивоа. Фигурите на Shy Guy и Super Mushroom ги зголемуваат опциите за игра.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71366 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands