BigFig Pig with Baby Zombie

1.089 ден Со ДДВ

Големи и лесни за градење, играчките BigFig Pig и бебето зомби имаат реален дизајн со подвижни екстремитети за да ги зголемат можностите за игра. И кога акцијата ќе престане, тие изгледаат одлично како украси во детските соби.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21157 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands