BigFig Creeper and Ocelot

1.089 ден Со ДДВ

Екстра-големиот, лесен за градење Creeper и Ocelot додаваат сосема нова физичка димензија во играта Minecraft. Подвижните екстремитети ги зголемуваат можностите за независна игра и акција.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG21156 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands