Big Fair

6.409 ден Со ДДВ

Совршена големина на коцки со кои се гради забавен парк со панорамско тркало. Малите деца ќе уживаат да го прават панорамското тркало и да го вртат за да гледаат како автомобилите се движат наоколу, додека ротира рингишпилот, и додека играат со големите брановидни слајдови одново и одново.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 17LEG10840 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands