Belle’s Winter Celebration

3.999 ден Со ДДВ

Зимска забава ги чека децата кои ја сакаат Убавицата и ѕверот со овој возбудлив сет. Претставата има елементи и почетни игри за да им помогне на младите да ги развиваат своите креативни вештини. Вклучува и основи и sидови од коцки кои им дозволуваат на градителите за прв пат да ја зајакнат самодовербата за градење и сето тоа самостојно.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG43180 Категории , , Ознаки: , ,
Бренд:: Lego
Brands