Belle’s Storybook Adventures

1.489 ден Со ДДВ

Овој сет што може да се изгради има книга за отворање со замокот во центарот, надворешната страна на замокот од едната страна и внатрешноста од другата страна, и 2 ливчиња за налепници за да ја персонализирате книгата. Целосно пренослива забава и возбуда каде децата ќе сакаат да ги откриваат сите можности за забавно играње.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG43177 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands