Bell Boeing V-22 Osprey

10.399 ден Со ДДВ

Lego Technic Bell Boeing Osprey V-22 е дизајниран да ја потенцира важната улога што ја има авионот во напорите за пребарување и спасување. Додека сетот јасно прикажува како може да изгледа спасувачка верзија на авионот, леталото го користи само војската.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42113 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands