Beezy B Nature Green green

22.999 ден Со ДДВ

За удобност при движење, Beezy е компактна количка, која ви дава агилност, со дополнителен луксуз. Beezy е подготвена за употреба уште од раѓање, со можност да го навалите потпирачот за грб во ергономски рамна положба. Кога ќе пристигнете на вашата дестинација, Beezy може лесно да се преклопи со една рака во компактен самостоен пакет за да се чува во плакарот, под масичката, во возот, каде и да сте. Наменета за родители кои се во движење, компактната количка Beezy го олеснува патувањето на вашето дете. Количката има тенда XXL што го штити вашето дете од директна сончева светлина UPF50 + .

Нема на залиха

Спореди
SKU: CY522001221 Категории , ,
Бренд:: Cybex