Bebelou со додатоци за бањање

1.350 ден Со ДДВ

Играњето со куклата Bebelou Bath Time ќе биде позабавно од порано! Децата ќе бидат многу среќни да си играат со овој комплет за бебиња, вашите игри со симпатична патка и додатоците за бањање ќе немаат крај! Со својата симпатична бањарка и квалитетни додатоци, Bebelou ќе биде неопходен дел игрите!

На залиха

Спореди
SKU: SM030031 Категории , , Ознака:
Бренд:: Bebelou