Бебе Афро

760 ден Со ДДВ

Афро бебе со кадрава коса во боја може да биде новото пријателче на вашето дете. Афро бебето со мека виткана коса ќе го привлече вниманието и на децата и на возрасните со својот реален изглед дизајниран до најдобрите детали. Изгледа многу симпатично во туловото здолниште и маичката со апликација ја надополнува елеганцијата.

На залиха

Спореди
SKU: SM020040 Категории , , Ознака:
Бренд:: SunmanAbc