Beauxbatons’ Carriage: Arrival at Hogwarts™

4.199 ден Со ДДВ

Имагинациите ќе летаат со LEGO Хари Потер Beauxbatons ’Carriage: Arrival at Hogwarts сет. Младите вештерки и волшебници ќе ја доживеат возбудливата сцена од Хари Потер и Огнениот пехар каде прекрасната летачка кочија го прави своето воздигнувачко патување до Хогвортс, а Хагрид чека да го води безбедно за да слета.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75958 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands