Beach Rescue ATV

659 ден Со ДДВ

Изненадете го сопствениот мал херој со повеќечасовна имагинативна игра со овој сет од Lego City, ATV Beach Rescue, која опфаќа теренско возило со отворен безбедносен кафез и приколка за транспорт на леталото. Вклучува минифигура на спасувач и фигура на ајкула за херојски крајбрежни авантури.

На залиха

Спореди