Bburago Street Fire Auto Garage, incl. 2 cars 1:43

5.079 ден Со ДДВ

Три-катната гаража на Бураго ќе ви обезбеди часови забава. Секој кат има различна привлечност. Има лифт за да стигнете до кој кат сакате. Гаражата е исто така опремена со бензинска пумпа и перална за автомобили.

На залиха

Спореди
SKU: BUR30361 Категории , , Ознака:
Бренд:: Bburago