Battleship

1.099 ден Со ДДВ

Забавувајте се играјќи легендарна игра Battleship. Измислете тактики и водете ја вашата флота до победата. Скријте ги своите бродови, пронајдете ја и уништете ја непријателската скриена морнарица. Оваа верзија на играта е патна и лесна за преклопување, така што можете да ја носите со вас каде и да одите.

На залиха

Спореди
SKU: HASB0995 Категории , Ознака:
Бренд:: Mb Game