Batmobile™: Pursuit of The Joker™

2.379 ден Со ДДВ

LEGO DC Batman Batmobile има многу привлечни карактеристики за да ги воодушеви младите супер херои, вклучувајќи и детална табла со отворот за мини-фигура во пилотската кабина, украс на симболот на лилјакот на тркалото и елемент на издувниот пламен што автоматски се врти кога автомобилот се движи.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76119 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands