Batman

1.189 ден Со ДДВ

Напишете ново поглавје во историјата на градот Готам со нови фигури на суперхерои и супер негативци. Секоја фигура можете да ја поставите во неколку пози затоа што има дури 11 точки на артикулација. Фигурите се продаваат одделно.

На залиха

Спореди
SKU: SN6055697 Категории , , Ознака:
Бренд:: Batman