Batman™ vs. The Riddler™ Robbery

779 ден Со ДДВ

Дајте им забавно запознавање на децата од предучилишна возраст во авантурите со супер-херој од овој сет LEGO DC Batman Бетмен наспроти The Riddler Robbery. Овој сет лесен за составување се одликува со автомобил Batmobile со специјална шасија Starter Brick што им овозможува на градителите за прв пат да ја доживеат возбудата со градење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76137 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands