Batman Mini asst

1.199 ден Со ДДВ

Напишете ново поглавје во историјата на градот Готам со нови фигури на суперхерои и супер негативци. Секоја фигура можете да ја поставите во три пози, за сцените што ќе ги прикажете да бидат уште пореални! Секоја фигура се продава одделно.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6055946 Категории , ,
Бренд:: Batman