Batman Batwing and The Riddler Heist 

3.999 ден Со ДДВ

Децата можат да сонуваат свои возбудливи авантури со овој сет LEGO DC Batman Batman Batwing и The Riddler Heist. Иконската играчка за составување Batwing има одлични карактеристики и функции за да ги воодушеви обожавателите на Бетмен.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76120 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands