Batman™ and The Joker™ Escape

3.259 ден Со ДДВ

Малите деца ќе обожаваат играње улоги како Бетмен за да спречат пробив на затворот Супер-негативец со овој сет на супер-херои LEGO DC Batman Batman и The Joker Escape. Специјално дизајниран да биде забавен и лесен за деца од предучилишна возраст, овој сет вклучува играчка со хеликоптер Бетмен со специјална шасија, што им овозможува на градителите за прв пат да ја доживеат возбудата со самостојно градење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76138 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands