Batcave Clayface™ Invasion

8.389 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги децата да создадат свои возбудливи приказни со оваа играчка за изградба на инвазија LEGO DC Batman Batcave Clayface. Batcave е преполн со одлични карактеристики и функции, вклучувајќи зона Batcomputer, монтажна кула со функција за трансформација на Брус Вејн во Бетмен и монтажна затворска зграда со функција за експлозија за да може да се игра пауза од затвор. Овој сет со супер херои вклучува и Bat-Tank со ротирачки бедем со 4 ракети, плус стрелец и стрелач на куки, од кои секоја може да се оддели и да се користи како минифигуративно оружје.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG76122 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands